امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۱

دستگیری داماد و پدر داماد در پی تیراندازی در مراسم عروسی در کوت عبدالله

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کارون نیوز: سرگرد مطهری راد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: در پی تیراندازی‌ که در یکی از مراسمات جشن عروسی که دیشب در شهر کوت عبدالله رخ داد و باعث سلب آرامش مردم شده بود، نیروی انتظامی شهرستان کارون […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کارون نیوز: سرگرد مطهری راد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کارون در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: در پی تیراندازی‌ که در یکی از مراسمات جشن عروسی که دیشب در شهر کوت عبدالله رخ داد و باعث سلب آرامش مردم شده بود، نیروی انتظامی شهرستان کارون بلافاصله وارد عمل شد و داماد و پدر داماد که متولی برگزاری جشن عروسی بودند را دستگیر کرد.

وی افزود: پلیس از متولیان برگزاری جشن عروسی خواست تا کسانی را که در عروسی اقدام به تیراندازی کرده‌اند به پلیس معرفی کنند.

وی تصریح کرد: با تیراندازی در مراسمات شادی و عزاء در سطح شهرستان کارون برخورد قانونی می‌شود و برای برخورد جدی‌تر با عاملان تیراندازی در مراسمات ابتدا این افراد شناسایی می‌شوند و بعد احضار و به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

سرگرد مطهری راد در خصوص برخورد قاطع نیروی انتظامی با تیراندازی‌های سطح شهر به ویژه در مراسمات‌ بیان کرد: تیراندازی در مراسمات در شهرستان کارون حتی با اسلحه‌ای مجاز و مجوزدار ممنوع و در صورت مشاهده برخورد لازم صورت می‌گیرد.

سرگرد مطهری راد خاطرنشان ساخت: در خصوص تیراندازی نکردن در مراسمات نیازمند همکاری بیشتر و بهتر مردم هستیم، چون این مسأله هم مخل آسایش و آرامش مردم است و هم در برخی موارد شاهد حوادث ناگواری بوده‌ایم.

نظرات شما
404