امروز: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۵

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در گرامیداشت حماسه ۹ دی

به گزارش رهیاب، کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در گرامیداشت حماسه ۹ دی بیانیهای صادر کرده است. متن این بیانیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم عده‌ای در کشور در سال ۸۸ توسط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تمام تلاش خود را برای براندازی جمهوری اسلامی انجام دادند و حتی در این […]

به گزارش رهیاب، کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در گرامیداشت حماسه ۹ دی بیانیهای صادر کرده است. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عده‌ای در کشور در سال ۸۸ توسط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تمام تلاش خود را برای براندازی جمهوری اسلامی انجام دادند و حتی در این راه پرچم­های امام حسین(ع) را در روز عاشورا آتش زدند و به هتک حرمت این روز عزیز پرداختند.

فتنه ۸۸، از حوادث تلخ و در عین حال آموزنده و فراموش ‌ناشدنی در تاریخ کشور به‌شمار می­رود، که تبیین ابعاد پیچیده و پیدا و پنهان آن خواهد توانست میهن اسلامی را از گزند توطئه‌های شبکه خبیث سلطه و صهیونیسم رهانیده و پیش‌روندگی انقلاب و صیانت نظام اسلامی را تضمین نمایند.

حماسه عظیم حضور مردم در ۹ دی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، به درستی که تجلی قدرت الهی و روح حسین ‌بن علی(ع) و دست خداوند بود که از قلوب با ایمان و اراده‌های راسخ ملت مسلمان، شجاع و مبارز ایران ظهور یافت تا بساط فتنه فتنه‌گران، آشوب‌طلبان و دشمنان عنود و حسود انقلاب را در هم پیچیده و قدرت نرم نظام و اراده ، عظمت و اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور برساند. حضور مردم در این حماسه، نمایش پایبندی ملت ایران به « اسلامیت» و « جمهوریت» نظام و « ولایت‌پذیری» آنان بوده و با تبلور «بصیرت» و تبعیت از « ولایت ‌فقیه» مظهر نفوذناپذیری ملت و «نه» بزرگ آنان به جبهه دشمن بود

دلسوزان انقلاب اسلامی، آنها را که در مقابل قانون گردن‌کشی کردند و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و با روایت مستمر فتنه ۸۸، خسارت‌ها، خیانت‌ها و خباثت‌های فتنه‌گران را از یاد نخواهد برد.

کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی در فتنه ۸۸، از مردم شریف و متدین استان خوزستان و شهر اهواز دعوت می کند در مراسم بزرگداشت این حماسه ملی، حضور به هم رسانند.

کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز

نظرات شما
404