امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۴۶

راهپیمایی « ۷ دی» حرکت ماندگاری در تاریخ ولایت مداری و بصیرت مردم اهواز است/مردم اهواز پیشگام در محکوم کردن سران فتنه هستند

به گزارش رهیاب، پس از حرمت‌شکنی فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ مردم خوزستان روز هفتم دی‌ماه همان سال با تجمع در خیابان‌ها این فتنه‌گری را محکوم کردند و آغازگر حماسه نهم دی‌ماه سال ۸۸ شدند. حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطف‌الله سپهر با بیان اینکه مقام معظم رهبری ۹ دی را یوم‌الله خواند و به دلیل مبارک بودن […]

به گزارش رهیاب، پس از حرمت‌شکنی فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ مردم خوزستان روز هفتم دی‌ماه همان سال با تجمع در خیابان‌ها این فتنه‌گری را محکوم کردند و آغازگر حماسه نهم دی‌ماه سال ۸۸ شدند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطف‌الله سپهر با بیان اینکه مقام معظم رهبری ۹ دی را یوم‌الله خواند و به دلیل مبارک بودن حماسه ایجادشده در آن، فرارسیدن این روز را تبریک می‌گویم، اظهار داشت: ۹ دی ۸۸ انقلاب اسلامی را بیمه کرد مانند حماسه عاشورا که اسلام را بیمه کرد و هویت، ماهیت و اندیشه فتنه گران، بانیان فتنه و حامیان فتنه را برملا کرد.

وی با بیان اینکه باید قلم‌ها روان شود تا اسرار فتنه برای مردم نمایان شود، گفت: مردم خوزستان مردم فهیمی هستند و این موضوع تعارف نیست و با توجه به سابقه مردم این خطه است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: خوزستان و جبل عامل از نظر نیروی اسلامی به تشیع خدمت کردند حاکی از بصیرت این مردم است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد: مردم خوزستان با تشخیص به‌موقع و بصیرت خود در صحنه حاضر شدند و قبل از مردم کشور در خیابان‌ها حاضر شدند و جنایات فتنه گران در روز عاشورای آن سال را محکوم کردند.

وی با اشاره به اتفاقات ۷ دی و نخستین راهپیمایی کشور در محکومیت حرمت‌شکنان روز عاشورا بیان کرد: ساعت ۱۱ قبل از ظهر جمعی از جوانان متدین با بنده تماس گرفتند و گفتند تعدادی از طلاب و جوانان اهوازی در محکومیت حرمت‌شکنان روز عاشورا تجمع کردند. به همراه جمعی از هنرمندان اهوازی به محل تجمع رفتیم و دیدم جوانان حزب الهی با محوریت حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر احمدرضا حاجتی تجمع کرده‌اند.

وی افزود: راهپیمایی که شروع شد جمعی از مردم به تجمع پیوستند و در محل انتهایی تجمع، جمعیت به حدود چند هزار نفر رسید و برای نخستین بار محکومیت سران فتنه، اصحاب فتنه و ساکتین فتنه خواسته شد.

وی اظهار داشت: راهپیمایی ۷ دی حرکت ماندگاری در تاریخ ولایت مداری و بصیرت مردم اهواز است و پس از آن این موضوع به فرهنگ تبدیل و به خلق حماسه ۹ دی ختم شد. بنده از بانیان آن حرکت تشکر می‌کنم و کار کسانی که در حوزه بزرگداشت این روز گام بر می‌دارند، قابل‌تقدیر است.

نظرات شما
404