امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۳۹

تلاش برای به فراموشی سپردن حماسه ۹ دی نقشه دشمن است

عادل نوروزیان در آستانه یوم الله ۹ دی در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: مرکز سابان (The Saban Center) از زیرمجموعه های انستیتو بروکینز(Brookings Institution) (از مهمترین اتاق های فکر دموکرات ها) شش ماه قبل از برگزاری انتخابات ۸۸ علناً با انتشار جزوه ای ۱۶۰ صفحه ای با نام “کدام مسیر به سمت ایران” اعلام […]

عادل نوروزیان در آستانه یوم الله ۹ دی در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: مرکز سابان (The Saban Center) از زیرمجموعه های انستیتو بروکینز(Brookings Institution) (از مهمترین اتاق های فکر دموکرات ها) شش ماه قبل از برگزاری انتخابات ۸۸ علناً با انتشار جزوه ای ۱۶۰ صفحه ای با نام “کدام مسیر به سمت ایران” اعلام می دارد که بهترین راه مبارزه با انقلاب اسلامی، انقلاب مخملی است.
وی افزود: از سویی دیگر آموزش کتب جین شارپ به بسیاری از فعالان اجتماعی و خبرنگاران غرب زده در کشورهای همسایه یا اروپای شرقی و بسیاری دیگر از مواردکه بارها عنوان شده همه نشان از آن دارد که برنامه ای هدفمند برای براندازی نظام با اسم رمز “تقلب در انتخابات”  در آستانه انتخابات ۸۸ تنظیم شده بود.
این فعال رسانه ای تاکید کرد: بنابراین تقلیل خیانت صورت گرفته در حق انقلاب در سال ۸۸ به سوءتفاهم های سیاسی که این روزها گروهی در تلاش هستند تا با فشار به مسئولان نظام و شانتاژ رسانه های همسو با خود به آن دامن بزنند، گناهی نابخشودنی است و هر صدایی که در تلاش برای به فراموشی سپردن حماسه ۹ دی و حوادث فتنه ۸۸ گام بردارد خواسته یا ناخواسته صدای دشمن است.
مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: مبانی و خطوط قرمز انقلاب قابل عدول و چشم پوشی نیست و هرکس از آنها عبور کند باید از قطار انقلاب پیاده شود. انقلاب اسلامی میراث پدری عده ای نیست که بخواهند به آن چوب حراج بزنند. این درخت با خون هزاران شهید آبیاری شده و اگر نیاز باشد باز هم در راه حراست و حفاظت از این درخت تنومند و جلوگیری از انحراف آن جوان های انقلاب گوش به فرمان رهبر انقلاب آماده جانفشانی هستند.
نوروزیان تاکید کرد: مقام معظم رهبری هنوز هم با گذشت سالها از فتنه ۸۸ بر مرزبندی با فتنه گران تاکید دارند و در سال جاری نیز در دیدار با جمعی از دانشجویان (۱۲/۴/۱۳۹۵) مجدداً تاکید فرمودند: “موضع من درباره‌ی فتنه کاملاً صریح است و بر روی این موضوع حساس هستم و ملاک، عدم حمایت از کسانی است که سردمدار یا سوءاستفاده‌کننده از فتنه بودند و هنوز تبری نجسته‌اند. “
مسئول سازمان بسیج رسانه تاکید کرد: بر اساس این سخن رهبر انقلاب و سایر بیانات ایشان مواضع بزرگان نظام در فتنه ۸۸ معیاری برای عیار انقلابی گری آنهاست و افرادی که در این امتحان مردود شده اند باید توبه کرده و در مواضع و مبانی خود بازنگری اساسی کنند تا بتوانند با دامان نظام و انقلاب بازگردند.
نظرات شما
404