امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۳۰

زنان باید اهمیت حماسه ۹ دی را به نسل‌های آینده منتقل کنند/ خواسته مردم مجازات فتنه گران و جلوگیری از فتنه‌های آنان است

فاطمه احمدی در گفتگو با خبرنگار رهیاب با بیان اینکه زنان عمدتاً مسئول مدیریت در خانواده هستند، اظهار داشت: نقش زنان در حماسه نهم دی سال ۸۸ این بود که همه اعضا را به حضور در صحنه تشویق کردند و البته نقش مهم آنها بعد از این حماسه انتقال آن به نسل‌های آینده است. وی […]

فاطمه احمدی در گفتگو با خبرنگار رهیاب با بیان اینکه زنان عمدتاً مسئول مدیریت در خانواده هستند، اظهار داشت: نقش زنان در حماسه نهم دی سال ۸۸ این بود که همه اعضا را به حضور در صحنه تشویق کردند و البته نقش مهم آنها بعد از این حماسه انتقال آن به نسل‌های آینده است.

وی افزود: آشنایی با فتنه، دشمن شناسی، موقعیت شناسی، حضور در صحنه و آگاهی و بصیرت مردم سبب شکست فتنه در سال ۸۸ شد و زنان باید این نقش‌ها و علت ماندگاری این حضور را به فرزندان خود منتقل کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان خوزستان با بیان اینکه برخی از افراد فعال در فتنه در برخی از سازمان‌ها و ادارات دولتی به کار گرفته شدند و مدیریت‌ها را به دست گرفتند، گفت: خواسته مردم بازخواست سران فتنه و عدم به کارگیری حامیان فتنه در مشاغل حساس است.

وی افزود: متأسفانه برخی از مسئولان بر خلاف خواسته مردم در حال حمایت از فتنه هستند و این موضوع خواسته اصلی مردم را در حاشیه قرار داده است.

احمدی بیان کرد: حصر سران فتنه تاکنون به سود آنان است چرا که از آسیب رسیدن به آنان جلوگیری شده و به عقیده بنده خواسته مردم مجازات سران فتنه و جلوگیری از فتنه‌های آینده است.

نظرات شما
404