امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۲۸

فتنه گران بزرگ‌ترین مجرمان تاریخ ایران هستند/ غرب با تحمیل تحریم‌ها و حمایت از فتنه گران به دنبال فروپاشی نظام از درون بود

آیت‌الله محسن حیدری در گفتگو با خبرنگار رهیاب با بیان اینکه ایام الله روزهایی است که دست اراده حق از آستین ملت مخلص بیرون می‌آید و جریان ظالم را رسوا می‌کند، اظهار داشت: یوم‌الله روزهایی مانند شکست فرعونیان، فتح مکه و ظهور امام زمان(عج) معرفی شده‌اند و در انقلاب اسلامی نیز روزهایی مانند ۲۲ بهمن […]

آیت‌الله محسن حیدری در گفتگو با خبرنگار رهیاب با بیان اینکه ایام الله روزهایی است که دست اراده حق از آستین ملت مخلص بیرون می‌آید و جریان ظالم را رسوا می‌کند، اظهار داشت: یوم‌الله روزهایی مانند شکست فرعونیان، فتح مکه و ظهور امام زمان(عج) معرفی شده‌اند و در انقلاب اسلامی نیز روزهایی مانند ۲۲ بهمن ۵۷ و نهم دی ۸۸ یوم‌الله هستند چرا که جریان باطل و فتنه پیچیده دشمنان در این روز خنثی شد.

وی گفت: نهم دی تجلی احساسات مردم است که به عشق اسلام و رهبری به خیابان‌ها آمدند و حرکت موهن فتنه گران در روز عاشورای آن سال را محکوم کردند. برای همین این روز متعلق به یک حزب و جناح خاصی نیست و همه ملت ایران در آن شرکت داشتند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اظهار تأسف از مواجهه برخی از مسئولان با این روز عنوان کرد: جای تأسف دارد که برخی از مسئولان اکراه خود را از این روز با سکوت نشان می‌دهند و خودشان را به‌نوعی در جریان مقابل نه دی نشان می‌دهند.

وی افزود: ۹ دی به دلیل حضور با شکوه میلیون‌ها نفر متعلق به همه مردم و کلیت نظام است و در این روز فتنه‌گری فتنه گران سال ۸۸ مشخص شد و بصیرت خدادادی مردم در این روز تجلی پیدا کرد.

آیت‌الله حیدری بیان کرد: رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در این روز بروز می‌کرد و فتنه‌ای که به دنبال ساقط کردن نظام بود، با برملا شدن شخصیت فتنه گران برای مردم به پایان رسید.

وی با بیان اینکه خسارت‌های فتنه ۸۸ فقط با خسارت‌های جنگ تحمیلی قابل‌مقایسه است، بیان کرد: آخرین تیر به فتنه ۸۸ در ۹ دی ۸۸ زده شد و در ۲۲ بهمن همان سال مردم با تجدید پیمان خود با انقلاب اسلامی دشمنان را مأیوس کردند.

امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه دشمن با فتنه ۸۸ امیدوار به سقوط انقلاب بود، اظهار داشت: دشمن از مبارزه با انقلاب اسلامی مأیوس بود اما با فتنه‌گری فتنه گران دوباره به این موضوع امیدوار شد و با تحمیل تحریم‌ها و حمایت از فتنه گران به دنبال فروپاشی نظام از درون بود.

وی بیان کرد: فتنه گران بزرگ‌ترین مجرمان تاریخ ایران هستند و در حد صدام حسین و محمدرضا شاه در حق مردم ایران ظلم کردند.

نظرات شما
404