امروز: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۲۵

صهیونیست‌ها، آمریکا، انگلیس و فتنه گران در فتنه سال ۸۸ در یک صف قرار گرفتند/ بزرگی حماسه ۹ دی با بررسی همه ابعاد فتنه ۸۸ مشخص می‌شود

آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده بیان اینکه نخستین تعبیر درباره ۹ دی از زبان رهبری انقلاب «حماسه» بود، اظهار داشت: زمانی می‌توانیم به بزرگی این حماسه پی ببریم که ابعاد فتنه را به‌صورت کامل بررسی کرده باشیم. نخستین حماسه سال ۸۸ حضور ۴۰ میلیونی مردم پای صندوق‌های رأی بود که جزو افتخارات نظام اسلامی به شمار […]

آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده بیان اینکه نخستین تعبیر درباره ۹ دی از زبان رهبری انقلاب «حماسه» بود، اظهار داشت: زمانی می‌توانیم به بزرگی این حماسه پی ببریم که ابعاد فتنه را به‌صورت کامل بررسی کرده باشیم. نخستین حماسه سال ۸۸ حضور ۴۰ میلیونی مردم پای صندوق‌های رأی بود که جزو افتخارات نظام اسلامی به شمار می‌آید اما متأسفانه پس از آن دو نفر از کاندیداها نتیجه را نپذیرفتند و همه اصول بدیهی را زیر پا گذاشتند.

وی افزود: شیرینی حضور حداکثری مردم با این فتنه تلخ شد و این فتنه از نپذیرفتن نتیجه انتخابات آغاز شد. اعلام پیروزی کاندیدای شکست‌خورده قبل از اعلام رسمی نتیجه انتخابات در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست و به بهانه تقلب مردم را به خیابان‌ها کشاندند که خلاف اصول دموکراسی است.

امام‌جمعه موقت اهواز با اشاره به برخورد مقام معظم رهبری با کاندیدای شکست‌خورده گفت: مقام معظم رهبری با سعه‌صدر با کاندیدای شکست‌خورده برخورد کردند و خواستند که اعتراضات به‌صورت قانونی پیگیری شود اما با قبول نکردن این موضوع توسط فتنه گران، ابعاد فتنه مشخص شد.

وی بیان کرد: وقتی به شعارهای فتنه گران نگاه کنیم می‌بینیم که مسئله آن‌ها انتخابات نبود و به دنبال سرنگونی نظام و زیر پا گذاشتن اصول این نظام بود. شعارهایی که فتنه گران در روز قدس سر دادند نشان دادند که همبستگی آن‌ها با دشمنان است و شعار جمهوری ایرانی نیز نشان از این بود که آن‌ها به دنبال سکولار کردن حکومت بود.

آیت‌الله حسن‌زاده با بیان اینکه سران فتنه در هیچ‌کدام از بیانیه‌ها و اعلام موضع‌های خود از این شعارها اعلام برائت نکردند و اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را گوش می‌دادند این تلخی‌ها برای نظام و مردم به وجود نمی‌آمد و از خسارت‌ها جلوگیری می‌شد.

وی با بیان اینکه بر اساس تعالیم قرآنی و الهی دشمنان باید از قدرت مسلمانان در هراس باشند، اظهار داشت: با این فتنه دشمنان به تضعیف مسلمانان امیدوار شدند و صهیونیست‌ها، آمریکا، انگلیس و فتنه گران در یک صف قرار گرفتند.

امام‌جمعه موقت اهواز با اشاره به سوابق برخی از سران فتنه افزود: این اشخاص سوابق خود را با این فتنه زیر سؤال بردند و هزینه‌های زیادی به مردم تحمیل کردند.

نظرات شما
404