امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۹:۲۳

زهیوی با آبی‌های پایتخت به توافق رسید

به گزارش رهیاب رحیم زهیوی مهاجم استقلال خوزستان برای عقد قرارداد یک سال و نیمه با استقلال تهران به توافق رسید تا اولین بازیکن لیست منصوریان به فهرست این تیم اضافه شود. به این ترتیب زهیوی پس از دریافت رضایت نامه خود از باشگاه استقلال خوزستان می تواند نیم فصل دوم در جمع آبی های […]

به گزارش رهیاب رحیم زهیوی مهاجم استقلال خوزستان برای عقد قرارداد یک سال و نیمه با استقلال تهران به توافق رسید تا اولین بازیکن لیست منصوریان به فهرست این تیم اضافه شود.
به این ترتیب زهیوی پس از دریافت رضایت نامه خود از باشگاه استقلال خوزستان می تواند نیم فصل دوم در جمع آبی های تهران حاضر شود.
این بازیکن البته هنوز با استقلال قرارداد امضا نکرده و امضای قرارداد با استقلال را به بعد از دریافت رضایت نامه موکول کرده است.
مهاجم اول خوزستانی ها در لیگ شانزدهم توانست بهترین فرم بازی خود را به نمایش بگذارد، رحیم زهیوی که با ۷ گل زده به عنوان بهترین گلزن قهرمان فصل گذشته نام گرفت این روزها یکی از بازیکنانی است که در بورس فصل نقل و انتقالات قرار گرفته است، وی علاوه بر گل هایی که برای تیمش به ثمر رسانده در ۴ بازی نیز با پاس های خود زمینه ساز گلزنی تیمش بود.
سرمربی استقلال خوزستان درباره پیشنهاد استقلال به زهیوی گفته است: «زهیوی یکی از ستارگان تیم ما است که پیشنهاد دارد اما باز هم می گویم که ما تمام تلاشمان را می کنیم تا مشکلات را طی روزهای آینده با تلاش مسئولان حل کنیم و همه بازیکنان را حفظ کنیم، شب گذشته با آقای استاندار جلسه داشتیم و ایشان گفتند مشکلات حل می شوند، پس زهیوی نیز می ماند.»
نظرات شما
404