امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۹:۴۸

قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در خوزستان افتتاح شد

حامد شهریاری اظهار کرد: هدف از تاسیس این قرارگاه جهادی در خوزستان خدمت رسانی به مناطق محروم و آسیب دیده می باشد. مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان به زمینه فعالیت این قرارگاه جهادی پرداخت و گفت: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان در زمینه های اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و حمایت از طرح […]

حامد شهریاری اظهار کرد: هدف از تاسیس این قرارگاه جهادی در خوزستان خدمت رسانی به مناطق محروم و آسیب دیده می باشد.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان به زمینه فعالیت این قرارگاه جهادی پرداخت و گفت: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان در زمینه های اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و حمایت از طرح های عمرانی و خدمت رسانی به محرومین و صاحبان اصلی انقلاب فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: شهرستان های هدف و مورد نظر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در استان خوزستان برای برگزاری اردوهای جهادی شامل اهواز(حاشیه اهواز)، باوی، حمیدیه، کارون، دشت ازادگان. خرمشهر، ابادان، هویزه، شوش، شوشتر(شعیبیه)، باغملک، ایذه، دزفول، ماهشهر و سربندر و با اولویت مناطق اسیب دیده است.

شهریاری با بیان اینکه از طرح های عمرانی، فرهنگی، اقتصادمقاومتی، اشتغال زایی در این مناطق نامبرده حمایت های مشارکتی و لازم انجام می گیرد تاکید کرد: از مسئولین استانی و سازمانهای دولتی و غیر دولتی و عموم مردم در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این اردوهای جهادی که منجر ابادانی استانمان می شود تقاضا داریم همکاری و مساعدت های لازم را انجام دهند و از گروه های جهادی استقبال و ان ها را پشتیبانی کنند.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان گفت: در طول چندین سال گذشته گروه های جهادی استان خوزستان بیشترین خدمات را در زمینه های عمرانی و فرهنگی به مناطق محروم انجام داد اند.

وی خاطرنشان کرد: پروژه ها و عرصه های جهادی خود را به ما معرفی کنید و مدارک لازم شناسایی را به دفتر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان واقع در اهواز، بهارستان، شمشاد۱٫پلاک ۷ جنب دارالقران ارسال کنید یا حضوری به دفتر قرارگاه مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن قرارگاه تماس حاصل فرمائید.
۰۶۱۳۳۳۲۳۲۰۰
۰۹۱۶۷۸۷۰۲۱۵

نظرات شما
404