امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۹:۱۸

اسیدپاشی به اعضای یک خانواده در اهواز

به گزارش رهیاب در یک حادثه اسیدپاشی در اهواز سه عضو یک خانواده دچار سوختگی شدند. رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز درباره این حادثه گفت:سه مصدوم بر اثر سوختگی با اسید به بیمارستان مراجعه و اعلام کردند مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. زهرا بزرگ‌زاده ادامه داد: مردی ۳۸ ساله دچار ۳۸ درصد سوختگی […]

به گزارش رهیاب در یک حادثه اسیدپاشی در اهواز سه عضو یک خانواده دچار سوختگی شدند.
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز درباره این حادثه گفت:سه مصدوم بر اثر سوختگی با اسید به بیمارستان مراجعه و اعلام کردند مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند.
زهرا بزرگ‌زاده ادامه داد: مردی ۳۸ ساله دچار ۳۸ درصد سوختگی در صورت و قسمت بالایی بدن بود که بلافاصله بستری شد و جراح پلاستیک، عمومی، متخصص چشم، پوست، عفونی وی را ویزیت کردند که بیمار در حال حاضر زیرنظر است.همچنین خانمی به نام فاطمه هاشمی که ادعا کرد همسر وی است دچارسوختگی دو درصدی بود که درمان سرپایی روی وی انجام شد.
بزرگ زاده همچنین متذکر شد:‌ یک کودک یک و نیم ساله نیز به نام سید یوسف موسوی از ناحیه کف هر دو پا دچار سوختگی یک درصدی شده بود که ۲۴ ساعت بستری شد ولی چون زخم‌های وی عمیق نبود با انجام درمانی اولیه به کلینیک سوختگی ارجاع داده شد.
سرهنگ علی قاسمپور معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان در این رابطه اظهار داشت: هفدهم آذر امسال وقوع اسید پاشی در محله عامری اهواز به ماموران پلیس اطلاع داده شد. با حضور ماموران پلیس در محل اسید پاشی مشخص شد مرد فلافل فروشی در مغازه اش از ناحیه دست مورد اسید پاشی قرار گرفته است.
قاسمپور با بیان اینکه هویت مرد اسیدپاش مشخص شده است، تاکید کرد: این حادثه به علت اختلافات قبلی مرد فلافل فروش با عامل اسید پاشی رخ داده است.


نظرات شما
404