امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۴

نماهنگ گام های جابر+فیلم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از نسل فردا ، محسن عیدی مسئول اجرایی ستاد دانشجویی اربعین بسیج دانشجویی استان مرکزی در گفت و گو با نسل فردا زمان حرکت کاروان دانشجویان به سمت عراق را جمعه ۲۱ آبان ماه عنوان کرد. عیدی در ابتدا در باره ی چگونگی تشکیل این ستاد گفت: […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از نسل فردا ، محسن عیدی مسئول اجرایی ستاد دانشجویی اربعین بسیج دانشجویی استان مرکزی در گفت و گو با نسل فردا زمان حرکت کاروان دانشجویان به سمت عراق را جمعه ۲۱ آبان ماه عنوان کرد.

img10012727

عیدی در ابتدا در باره ی چگونگی تشکیل این ستاد گفت: حرکت پیاده روی اربعین به همت خادمین شهدای دانشجوی استان مرکزی با تشکیل قرارگاه امام رضا(ع) در سال ۹۳ به صورت خودجوش فعالیت خود را آغاز کرد و تشکیل این قرارگاه ظرفیت جدیدی ایجاد کرد که اکثر دانشجویان بتوانند با شرایط مناسب در پیاده روی با شکوه اربعین حضور پیدا کنند.

وی استان مرکزی در ادامه افزود : یکی از چالش های پیش روی دانشجویان برای خروج از کشور موضوع وثیقه و کارت پایین خدمت بود که با تلاش هایی که صورت گرفته ، مشکل خروج دانشجویان از کشور مرتفع شده است.

مسئول اجرایی ستاد دانشجویی اربعین بسیج دانشجویی با بیان اینکه در سومین سال متوالی ” کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین” با حضور برادران دانشجوی دانشگاه‌‎های استان مرکزی از تاریخ ۲۱ آبان تا ۱ آذرماه شکل می گیرد، اظهارکرد: ثبت نام از دانشجویان متقاضی از ۲۵ مهر ماه آغاز شده است و روند ثبت نام تا پایان وقت اداری روز ۱۰ آبان ادامه دارد.

عیدی با اشاره به اینکه دانشجویانی که کمتر از یک سال از فارغ التحصیلی شان گذشته باشد نیز می توانند با کاروان دانشجویی اربعین همراه بشوند گفت : ستاد دانشجویی اربعین بسیج دانشجویی استان مرکزی همچنین برای دانشجویانی که می خواهند خارج از کاروان دانشجویی در مراسم اربعین شرکت کنند مجوز خروج از کشور انفرادی صادر می کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان برای آنکه به صورت کامل در جریان جزئیات سفر کاروان اربعین قرار بگیرند می توانند به سایت عطر جبهه به آدرس http://www.atrejebhe.ir مراجعه کنند.

در این قسمت مستندی کوتاه از سفر اربعین سال گذشته ی ۴۰۰نفر از دانشجویان استان مرکزی را می توانید مشاهده کنید.

برنامه ی کامل سفر به قرار زیر است؛

روز اول(جمعه۲۱ آبان ): حرکت از اراک به سمت مرز چزابه

روز دوم(شنبه ۲۲ آبان) : حرکت از مرز چزابه تا نجف اشرف

روز سوم(یک شنبه ۲۳ آبان ): حضور در نجف

روز چهارم(دوشنبه ۲۴ آبان): شروع پیاده‌روی از نجف تا کربلا

روز پنجم(سه شنبه ۲۵ آبان): ادامه پیاده‌روی از نجف تا کربلا

روز ششم(چهار شنبه ۲۶ آبان): ادامه پیاده‌روی از نجف تا کربلا

روز هفتم(پنج شنبه ۲۷آبان): پایان پیاده‌روی از نجف تا کربلا ـ ورود به شهر کربلا

روز هشتم(جمعه۲۸آبان): حضور در کربلا

روز نهم(شنبه ۲۹آبان): حضور در کربلا

روز دهم(یک شنبه۳۰آبان): حضور در مراسم روز اربعین بین‌الحرمین

روز یازدهم(دوشنبه۱ آذر):  بازگشت به ایران

تذکر: برنامه پیش‌بینی شده متغییر بوده و با توجه به وضعیت کشور عراق احتمال تغییر در برنامه وجود دارد

photo_2016-10-17_22-37-12

انتهای پیام/

نظرات شما
404