امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۹

بیمارستان گتوند یک گام به جلو برداشت / نخستین عمل جراحی دربیمارستان کارون گتوند انجام شد

نخستین عمل جراحی عمومی دربیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون گتوند بر روی یک بیمار مرد۴۵ ساله با موفقیت انجام شد.

%d8%a8%db%8c%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%86-%da%af%d8%aa%d9%88%d9%86%d8%af

به گزارش گتوندنیوز به نقل از ایرنا مسئول اورژانس بیمارستان کارون گتوند روزجمعه با بیان اینکه جراحی عمومی یکی از نیازهای ضروری حوزه درمان این شهرستان است اظهار کرد: بیمارمرد ۴۵ ساله ساکن گتوند که با تشخیص بیماری سینوس از سوی پزشک جهت عمل جراحی مشاوره شد و ساعت ۱۱صبح امروز دراین بیمارستان عمل شد.
کبری اکبرنژاد با اشاره به اینکه عمل سینوس روی بیمار بدون بیهوشی یک ساعت به طول انجامید افزود: بیمار یاد شده پس از عمل با حال عمومی رضایت بخش و با هوشیاری به بخش انتقال یافت.
وی ادامه داد : بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون دارای ۲ اتاق عمل و ۲ اتاق زایمان است و ۸۰ نفر در بخش فنی و پشتیبانی به صورت مستقیم در این بیمارستان مشغول به کار هستند.
به گزارش ایرنا در حالی که امکانات مناسب برای پذیرش بیماران وجود دارد و تجهیزات اتاق عمل این بیمارستان در حال حاضر رضایتبخش است ولی به دلیل کمبود پزشکان متخصص و نیروی کافی و همچنین مستقر نبودن متخصصان دراین شهرستان مشکلاتی را برای بیماران به وجود آورده است و برخی از بیماران گتوند جهت درمان خود مجبور به عزیمت در مراکزبهداشتی تخصصی و بیمارستانهای دیگر شهرهای استان خوزستان هستند.

نظرات شما
404