امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۰
گتوندنیوز گزارش می دهد

تازه ترین جزئیات از وضعیت مخابرات صالح شهر که کاملا در آتش سوخت

گتوند نیوز: رئیس مخابرات شهرستان گتوند از پیشرفت ۸۰ درصدی جهت راه‌اندازی مجدد مخابرات صالح شهر خبرداد.

ilna1-388159
محمود بلیوند نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان گتوند با ابراز گلایه گفت: به دنبال آتش‌سوزی مخابرات صالح شهر که ۱۰ روز قبل رخ‌داده بود تلفن‌های ثابت، اینترنت، دستگاه‌های pos و… در صالح شهر قطع‌شده است و مشکلاتی را برای مردم این شهر به وجود آورده است.

بلیوند بابیان اینکه این قطعی‌ها لطمه‌هایی به‌کار مردم بخصوص کسبه وارد کرده است افزود: از شرکت مخابرات استان خوزستان انتظار داریم تا هر چه سریع‌تر نسبت به راه‌اندازی مجدد این خدمات اقدام نمایند و البته از افراد پیگیر بخصوص رئیس مخابرات شهرستان گتوند، فرماندار و بخشدار مرکزی گتوند تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین در این راستا از پیگیری هایی از دفتر مدیر عامل مخابرات گرفته تا رییس حراست ، بازرسی و قائم مقام شرکت مخابرات استان خوزستان خبر داد و گفت مخابراتی های قول داده اند تا آخر هفته مشکل بطور کلی حل گردد .

هیبت اله خسروی رئیس مخابرات شهرستان گتوند نیز در این خصوص در مصاحبه‌ای با خبرنگار گتوند نیوز گفت: از همان لحظات اولیه‌ی پس از آتش‌سوزی تلاش‌هایی شبانه‌روزی برای راه‌اندازی مجدد مخابرات صالح شهر انجام‌شده است و تاکنون این کار ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.

خسروی بابیان این‌که برخی تجهیزات مخابراتی، کابل‌ها و دستگاه‌های خنک‌کننده تهیه و نصب‌شده است افزود: ان‌شاءالله مشکلات مخابراتی مردم صالح شهر در آینده‌ای نزدیک مرتفع می‌شود و ازاین‌رو از مردم بابت صبر کردن و همکاری با کارکنان مخابرات قدردانی می‌کنم.

نظرات شما
404