امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۳

روز تربیت بدنی در گتوند چگونه گذشت ؟ / تربیت بدنی شهرستان گتوند با وجود مشکلات زیاد همچنان بدون مدیر اداره می شود

گتوند نیوز : روز تربیت بدنی هم از راه رسید و همچنان سازمان تربیت بدنی شهرستان گتوند بدون مدیر و تنها با سرپرست اداره می شود.

tarbiat

بی‌مهری های دولت به شهرستان گتوند همچنان ادامه دارد و این بار این بی‌مهری در قالب عدم توجه به تعیین مدیر برای یکی از مهم‌ترین ادارات شهرستان گتوند بروز پیداکرده است.

سازمان ورزش و جوانان شهرستان گتوند در حالی بدون مدیر اداره می‌شود که ورزش شهرستان گتوند با مسائل و مشکلات فراوانی دست‌وپنجه نرم می‌کند و کاستی‌های ورزشی شهرستان بسیار زیاد است.

با یک نگاه سطحی به وضعیت ورزش گتوند متوجه می‌شویم مشکلاتی همچون نبود سالن بسکتبال، راه‌اندازی نشدن استخر، غیرفعال بودن ورزش‌های همگانی، نامناسب بودن وضعیت بهداشتی و کف‌پوش های سالن‌های فوتسال گریبان گیر این حوزه شده است.

البته مواردی همچون کم بودن لیگ‌های ورزشی شهرستان گتوند، نبود حامی مالی جهت اعزام تیم‌ها به مسابقات و حمایت از مدال‌آوران و نبود سالن وزنه‌برداری و تعداد زیادی نبود دیگر و تعداد بی‌شماری نامناسب دیگر را می‌توان به لیست کمبودهای ورزشی شهرستان اضافه کرد.

با این احتساب مسئولان استانی باید هر چه سریع‌تر فردی لایق این پست را به سمت مدیریت این اداره انتخاب کنند و حمایت‌های لازم جهت کاهش این‌همه نواقص را به عمل‌آورند تا شاید کمی طول لیست کاستی‌های ورزشی شهرستان کاهش یابد.

نظرات شما
404