امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۱

ماه های پایانی عمردولت از راه رسید و همچنان استاندار پایش به گتوند باز نشده است

گتوند نیوز: بیش از سه سال از عمر دولت تدبیر و امید گذشته است و ماه های پایانی عمر این دولت از راه رسیده است و این در حالی است که تاکنون استاندار این دولت حتی یک بارهم پایش به گتوند باز نشده است.

510037shariati
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در سخنرانی خود در مراسم تودیع و معارفه‌ی معاون سیاسی و اجتماعی خود گفته است که: سرمایه‌ها و ظرفیت‌های خوزستان باید در جهت پیشرفت استان به کار گرفته شود ولی خود از نزدیک با سرمایه‌ها و ظرفیت‌های استان بخصوص شهرهای کوچک آشنا نشده است و شاید تا حدودی این ظرفیت ها را نادیده گرفته است.

اکتفا کردن به گزارش‌های مدیران استانی و فرمانداران شهرستان‌ها باعث شده است تا استاندار از کمبودها و نارسایی ها و خواسته‌های ویژه‌ی مردم شهرهای کوچک بخصوص گتوند بی‌خبر بماند و به تبع آن تلاشی در جهت مرتفع کردن آنها و یا بازخواست مدیران مربوطه انجام ندهد .

شاید برخی علت این سر نزدن به شهرستان گتوند را کمبود وقت شخص استاندار اعلام کنند ولی به‌طورقطع کمبود وقت یک تصور واهی است چراکه ما شاهد بوده‌ایم روزهایی را که استاندار برای افتتاح یک دفتر (که اهمیت چندانی هم ندارد) یک مسیر یکصد کیلومتری را طی کرده است و وقت زیادی برای آن صرف کرده است .

در پایان یادآور می‌شوم که در دولت قبل حتی شخص رئیس جمهور نیز از شهرستان گتوند بازدید کرد و از نزدیک با کمبودها و خواسته‌های مردم آشنا شد و برخی از این کمبودها مانند سالن ورزشی، بیمارستان و… را به جد پیگیری کرد و برخی را در همان دولت به سرانجام رساند و برخی دیگر را کلنگ زنی کرد و چند درصو پیش برد .

نظرات شما
404