امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۵

تأکید امام‌جمعه‌ی گتوند بر پیگیری نیروهای امنیتی برای یافتن عاملین اسیدپاشی در گتوند

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی شاه‌آبادی امام‌جمعه‌ی گتوند با اشاره با موضوع اسیدپاشی شب گذشته در گتوند از نیروهای امنیتی و نظامی خواست تا با پیگیری‌های جدی عاملین این جنایت شناسایی و دستگیر شوند.

IMG_9487-300x294

گتوندنیوز: حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی شاه‌آبادی امام‌جمعه‌ی گتوند با اشاره با موضوع اسیدپاشی شب گذشته در گتوند از نیروهای امنیتی و نظامی خواست تا با پیگیری‌های جدی عاملین این جنایت شناسایی و دستگیر شوند.

حجت الاسلام شاه‌آبادی در ادامه با گلایه از حضور کمرنگ مسئولین دولتی در نماز جمعه گفت: حضور مسئولین باعث تقویت روح سیاسی نماز جمعه می‌شود و باعث می‌شود تا مسئولین با مردم و جامعه ارتباط بیشتری برقرار کنند.

وی همچنین بابیان تذکری جدی گفت: توجه دولت به جوانان نباید تنها برای هنگامه‌ی انتخابات باشد و دولت باید با تخصیص بودجه‌های کافی به بحث ورزش، توجه ویژه‌ای به جوانان داشته باشد.

امام‌جمعه‌ی گتوند با اشاره به در پیش رو بودن روز تربیت‌بدنی و  ورزش افزود: هرچه سریع‌تر باید رئیس اداره‌ی ورزش و جوانان شهرستان گتوند مشخص شود و از ظرفیت‌های ورزشی موجود در شهرستان پشتیبانی‌های لازم انجام گیرد تا ورزش شهرستان شکوفا شود.

حجت‌الاسلام شاه‌آبادی ظرفیت بخش عقیلی در صادرات را بسیار مناسب خواند و تأکید کرد: باید به ظرفیت‌های این بخش برای صادرات توجه بیشتری شود و این ظرفیت‌ها فعال شود و امکانات لازم برای صادرات کشاورزی فراهم گردد.

وی در پایان از روحانیون و برگزارکنندگان مراسمات عزاداری و مجالس روضه‌ی ابی‌عبدالله الحسین تشکر کرد.

نظرات شما
404