امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۰:۵۱
فوری :

جوان ۲۵ ساله قربانی اسیدپاشی شد

گتوندنیوز : جوان ۲۵ ساله ی گتوندی قربانی اسیدپاشی شد .

گتوندنیوز : جوان ۲۵ ساله ی گتوندی قربانی اسیدپاشی شد .

14323

دکتر یوسف بهداروندی رئیس شبکه بهداشت و درمان گتوند در گفتگو با خبرنگار گتوندنیوز با تایید این خبر گفت : متاسفانه این خبر صحت دارد و تیم پزشکی بیمارستان کارون شهرستان گتوند در اولین لحظات پس از این حادثه اقدامات لازم را آغاز کرده اند .

بهداروندی در ادامه افزود : این فرد که جوانی حدود ۲۵ ساله است از ناحیه صورت ، گردن و سینه دچار آسیب دیدگی شده است و پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان اهواز منتقل شد .

سرهنگ اسماعیل عزتی پور رئیس نیروی انتظامی شهرستان گتوند نیز در گفتگو با گتوندنیوز ضمن تایید این خبر بیان داشت : طبق اطلاعاتی که تا کنون به دست آمده عاملان این حادثه با یک دستگاه وانت به فرد نزدیک شده اند و سپس اقدام به اسید پاشی کرده اند .

سرهنگ عزتی پور در ادامه افزود : نیروهای انتظامی از لحظات اولیه پیگیر این حادثه بوده اند ولی تا کنون هیچ سرنخی از عاملان و انگیزه ی آنان بدست نیامده است .

منابع محلی با بیان جزئیات بیشتر به خبرنگار گتوندنیوز گفته اند : این جوان متولد سال ۷۲ است و در حالی که با موتور سیکلت در حال رفتن به منزل بوده است به وی حمله شده است .

طبق اخبار رسیده ماشین پیکان وانت در تقاطع خیابان آزادی به خیابان امام (جنب مطب دکتر کلانتر ) به وی نزدیک شده است و اقدام به اسید پاشی نموده است .

نظرات شما
404