امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۸

خود باخته های همدرد …

امروز از سطح دغدغه آدم های غرب زده ای براتون خواهیم گفت که خودشون رو آریایی خطاب میکنند اما ضره ای از نژاد آریایی و شیعه بودن در سطح افکار و رفتارشون نیست ! چند روز پیش که در فرانسه اون اتفاقات تروریستی رخ داد و عده ای فرانسوی کشته و زخمی شدند ، یه […]

امروز از سطح دغدغه آدم های غرب زده ای براتون خواهیم گفت که خودشون رو آریایی خطاب میکنند اما ضره ای از نژاد آریایی و شیعه بودن در سطح افکار و رفتارشون نیست !

چند روز پیش که در فرانسه اون اتفاقات تروریستی رخ داد و عده ای فرانسوی کشته و زخمی شدند ، یه سری اتفاقات جالب کهمکمل اون حادثه بود نیز رخ داد از جمله  نوع تسلیت گفتن عده ای از  ایرانی ها به فرانسوی ها و ابراز همدردی اونها با فرانسویان !

همه ی ما خوب میدونیم سگ دست پرورده ی خود فرانسه امروز پاچه ی این کشور تروریست پرور رو گرفته و دود آتشی که خود فرانسه به پا کرد  الان داره به چشم خودش میره اما من از مردم فهیم ایران که این روز ها حس روشنفکرانه ی غرب زدشون اوتکرده سوال دارم آیا اینقدر که برای اون مردم کشته شده در فرانسه ناراحت شدید و ابراز همدردی کردید برای هموطن های خودتون هم همین حس و حال رو داشتید ؟؟؟

برای فرانسوی ها کشته شده شمع روشن کردند ، جلوی سفارت گل و کارت پستال های تسلیتی فرستادند اما ما یادمون هست که وقتی هموطن های عزیزمون در حادثه منا کشته شدند نه تنها شمعی روشن نکردند بلکه میگفتند “حقشون هم بوده “”چرا حج میرن آخه” “مفت خور ها مردن”و این یعنی معرفت این غرب زده های کج فکر!

12-2

وقتی سردار همدانی در سوریه به دست همین داعشی ها شهید شد در شبکه های مجازی با وقاحت تمام کامنت میدادن که ” به درک واصل شد ” ” کاش همشون بمیرن ” “ کشور نفس راحت کشید “در همین چند هفته اخیر ده ها نفر از سربازان کشور عزیزمون بدست همین سگ های پرورش یافته کشور هایی همچون فرانسه شهید شدن اما نه شمعی روشن کردند نه حتی تسلیتی… !

ولی وقتی در کشور چشم آبی هایی که در زمان جنگ به صدام بمب شیمیایی دادند ، خون های آلوده به ما فروختند ،  در روند مذاکرات اینقدر سنگ اندازی کردند در کشور همین چشم آبی ها بمب گذاری میشه ، این جماعت خود باخته اصلا یادشون نمیاد که بابا این داعشی ها همون سگ تربیت کرده همین چشم آبی ها هستند ، و اتفاقی که در سوریه و عراق و … میفته یکبار هم برای خود این کشور افتاده …! این چشم آبی ها همون هایی هستند که در جنگ با مراکش سر صد ها مراکشی رو بریدن و روی سینه هاشون گذاشتند !

پ.ن : بابت کشته شدن اون مردم بی گناه باید متاسف باشیم و به روی سیاسیون غربی این موضوع رو گوشزد کنیم که این حوادث همه عوارض دست پخت خودشونه !

پ.ن : اینایی که اشک تمساح رو از هموطنان خودشون دریغ کردن و امروز برای بیگانه نثار میکنند ، این ها جز همان دسته افرادی هستند که دم از تمدن و وطن پرستی میزنند اما هیچ تعصبی بر روی اعتقادات و ارزش های خود ندارند ! و این یعنی جهالت به معنای تمام!

نظرات شما
404